Vancouver, Toronto veya San Diego’daki İngilizce dil okullarımızda bizimle çalışın. İngilizce dil öğreniminde potansiyelinizi elde etmenize yardımcı olmaya kararlıyız. İster iş, ister ileri eğitim, isterse sadece eğlence için İngilizce öğrenmek istiyorsanız, 20 yılı aşkın deneyimle, başarılı olmanız için gereken ilerlemeyi yapabilmeniz için ne gerektiğini biliyoruz.

Toronto konumumuz, kentin mükemmel toplu taşıma sistemi tarafından kolayca erişilebilir hale getirilmesiyle, Toronto şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Toronto, heyecan verici gece hayatı, mükemmel restoranlar, plajlar, müzik ve kültürel deneyimler gibi birçok aktivite sunan muhteşem bir şehirdir. Şehrin içindeki tüm bu fırsatların üstüne, Toronto da dünyaca ünlü Niagara Şelalesi’ne çok yakın.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Eurocentres Toronto, doğal ışık, ücretsiz wi-fi, 200-220 öğrenci kapasitesi ve sınıf kapasitesi 14 olan 13 büyük sınıfa sahiptir. Ayrıca okulda öğrenci salonu, öğrenim merkezi, bilgisayar laboratuvarı ve öğrencilere yardımcı olmak için interaktif yazı tahtaları vardır. Öğrenme deneyiminden en iyi şekilde yararlanın.

Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz, öğrencilerin öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaya adamıştır. Ayrıca, tüm öğrencilerin okulumuzda harika bir deneyim yaşamalarını sağlamaya yardımcı olurlar.

Yüksek kalitede İngilizce dil kursları sunma konusunda 24 yılı aşkın deneyime sahibiz ve yetişkinler ve gençler için geniş bir grup programı seçeneği sunuyoruz. Öğrencilerin çalışabileceği, sosyalleşebileceği ve yaratıcı olabileceği doğal, güvenli ve ilgi çekici bir ortamda düzenlenmiş özenle tasarlanmış programları sunma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Geziler, sizi şehirde yönlendirecek ve rezervasyon yaptığınız tüm etkinliklere yönlendirecek eğitimli Etkinlik Liderlerimiz tarafından yönetilmektedir. Bu programlar grubunuzun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir.

Pathway Programımız, Kanada ve ABD’deki kolejlere ve üniversitelere yönelik sıçrama tahtasıdır. Programımız, öğrencileri lise sonrası çalışmaya hazırlar ve her öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenir. Kursunuzu bizimle birlikte rezervasyonu yaptığınız andan itibaren, size kişiselleştirilmiş ve bireysel bir ilgi sunuyoruz ve bir koordinatörünüzü sunacağız. Tüm bunlar sizin başarınızı sağlayacak ve size daha parlak bir gelecek için gerekli olan temel ve becerileri sağlayacaktır. Ortak kurumlarımız seviyelerimizi tanırlar, çoğu zaman IELTS veya TOEFL gibi bir giriş sınavına olan ihtiyacı ortadan kaldırırlar.

 

özel

Esnek

İngilizce

Akademik İngilizce / İngilizce Hazırlık Üniversitesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce Grup Programları (İngilizce), Hazırlık uluslararası İngilizce dil testi sistemini (IELTS) değerlendirmek için diğer programlar (İngilizce) programları faaliyetleri veya yaz kampları veya kış (İngilizce), Yabancı Dil (TOEFL) olarak İngilizce testi için hazırlanması, Uluslararası Communication (TOEIC), Cambridge sınavına Hazırlık İngilizce testi için hazırlık, İngilizce belirli bir amaç (teknik / tıbbi / yasal vb.), gençler için programlar (İngilizce)

Yetişkinler ve gençler için çok çeşitli grup programları sunuyoruz.

Aşağıdaki programlar Kuzey Amerika okullarımızın 3’ünde sunulmaktadır: 
Genel İngilizce, Üniversite Hazırlığı, 
Vancouver’da Mevcut İş : Kış Sporları, Film Endüstrisi, 
Toronto’da Mevcut Teknoloji : Moda, Finans 
San Diego’da Bulunabilir: Sörf, Havacılık ve Denizcilik


Springboard öğrencilerine Kanada ve ABD’deki kolejlere ve üniversitelere yardımcı olmak için Pathway Programları sunuyoruz.

Yol ortaklarımızın tam listesi için web sitemizi ziyaret edin!


IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi)

Aile Yanı, Diğer