Evet

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlığı İngilizce, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), Cambridge Test Hazırlığı, Gençlik / Genç programları (İngilizce)

TESOL

Cambridge CELTA Öğretmen Eğitimi

Özel


ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, Kurumsal / Devlet dil eğitimi (İngilizce) , Yeni Kanadalılar için Dil Öğretimi (LINC) (İngilizce)

GED Hazırlık Kursları

GMAT Hazırlık Kursları

Bilgisayar eğitimi

Temel Okuryazarlık Desteği

Müşteri Hizmet Programı

Diploma Sınavı Hazırlığı


Aile yanında eğitim, Kampüs dışı yardım, özel konut

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Equilibrium School, 1993’ten beri topluluğumuza hizmet veren özel bir okuldur. Equilibrium Schoole, her yaştan insanın farklı gruplarının etkileşimi yoluyla küresel eğitimi ve kültürlerarası anlayışı destekleyen bir eğitim merkezidir.

Equilibrium School, öğrencileri yaşam, kolej, üniversite ve teknik ve iş enstitüleri için hazırlamak için çok çeşitli kurslar sunmaktadır. Equilibrium School, öğrencilerine danışman programı ve bireysel danışmanlık yoluyla yardımcı olur ve destek verir. Tam yıl, bir dönem ve yaz programları mevcuttur. Ayrıca esnek bir program sunuyoruz: öğrencilerin programlarını yoğun yaşama uyacak şekilde özelleştirebiliriz.

Equilibrium School yıl boyunca tüm programlarını sunmaktan mutluluk duyar.