Kanada CCI dil okulu hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.

Kurum Tipi: Özel
Çalışma uzunluğu: Esnek
Öğretim Dili: İngilizce
Programlar: Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Kurumsal / Devlet dil eğitimi (İngilizce)
Test merkezi: TOEIC

Kanada CCI – LEX, İngilizce’yi İkinci Dil olarak öğrenmek isteyen yetişkinler için harika bir okul! CCI-LEX, öğrencilerin İngilizce konusunda yetkin hale gelmelerine yardımcı olmak ve beklenen öğrenme çıktılarına ulaşmalarını sağlamak; öğrencilerin kültürel ve dilbilimsel ihtiyaçlarını karşılayan bir eğitim sağlamak; Farklı kültür ve dillerin toplumumuza katkılarını teşvik etmek.

Canlı şehir merkezi Edmonton’un kalbinde yer alan kar amacı gütmeyen CCI-LEX, 1994 yılında kapılarını ilk açtığı günden bu yana her yıl büyümeye devam etti ve dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırladı. Okul sürekli olarak kayıt kabul eder ve esnek sınıf programları sunar; Sabahları ve öğleden sonra derslerini ve çalışan profesyonellerin, öğrencilerin veya ziyaretçilerin dersleri planlamasını kolaylaştıran akşam sınıfları sunuyoruz.

Kanada CCI – LEX’te öğrenciler, konuşma becerilerini, konuşma becerilerini ve İngilizce konuşma, yazma ve okuma mekaniklerini öğrenirler, fakat aynı zamanda Kanada kültürü ve gelenekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olurlar. Günlük yaşam için dilin pratik kullanımlarını öğrenerek CCI-LEX öğrencileri Kanada’da başarılı yaşamlar için ihtiyaç duydukları becerileri öğrenirler. Özel ESL ve akademik düzeyde kurslar alarak, öğrenciler kariyer ve eğitim hedeflerine ulaşmak için desteklenmektedir.

Öğrenciler, farklı geçmişlere sahip çeşitli sınıf arkadaşlarının kendi yaşam deneyimlerini ve kültürlerini paylaşmaları için teşvik edildiği çok kültürlü sınıflarda öğrenirler. Atmosfer, samimi ve ilgi çekici, ama çalışkan. Öğretmenler çok sayıda bireysel ilgi sunar ve herkesin adını öğrenmek için bir noktaya varırlar.

Bizi ayıran nedir? CCI-LEX’de öğrenciler, İngilizce’de güçlü bir temelden daha fazlasını elde etmeyi bekleyebilirler, ömür boyu arkadaş edindiklerini bilerek ayrılırlar.