Dumont Technical Institute (DTI), 1991 yılında kurulmuş benzersiz bir kurumdur. Dünya standartlarında bir Aborjin orta öğretim kurumu olarak DTI, toplum temelli yetişkin yükseltme ve beceri eğitim programları sağlayarak eyaletteki Métis’in eğitim ve beceri eğitimi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. . Gabriel Dumont Enstitüsü’nün (GDI) yükseltme ve beceri eğitimi koludur ve GDI’nin en büyük bileşenidir. Dumont Technical Institute, Saskatchewan’daki Métis çalışanları için kaliteli eğitim fırsatları sağlamaya ve programlarımızın öğrencilerimizin ve işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaya çalışır.

Dumont Technical Institute Hakkında Bilgiler

  • Çalışanlarımız ve topluluklarımız için daha parlak gelecekler inşa etmeye yardımcı olmaya çalışır ve “Önce Öğrenciler” felsefesini izler.
  • Öğrencilerimizin mezun olduktan sonra iş bulmanın yanı sıra uygulamalı pozisyonlar elde etmesini sağlayan ortaklıklar ve işverenlerle doğrudan bağlantılardan gurur duyuyor.
  • 2014-2015’te DTI, Saskatchewan’da on üç topluluğa hizmet etti. -Yeşil Göl -Nipawin -Île-à-la-Crosse -Pinehouse Gölü -Jans Bay -Prince Albert -La Loche -Regina -Lloydminster -Saskatoon -Meadow Gölü -Yorkton -Moose Jaw.
  • 1999’dan beri Pratik Hemşirelik Programı sunuyor. Bugüne kadar DTI 241 Pratik Hemşirelikten mezun oldu ve Saskatchewan’daki en büyük ikinci Pratik Hemşirelik sağlayıcısıdır.
  • 2014-2015 yılında DTI, 737 öğrenciye (410 Yetişkin Temel Eğitimi, 106, Saskatchewan Adalet Bakanlığı, Düzeltme ve Polislik ve 221 Beceri Eğitimi) kaydolmuştur.

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!