Confederation College, güzel ağaç arazileri, kıvrımlı sığ bir nehir ve bir yürüyüş yolları ağı arasında, Thunder Bay, Ontario’da yer almaktadır. Kurum, öğrencilere bir birey olarak değer verir ve onları Northwestern Ontario ve ötesinde yaşamaya ve çalışmaya hazırlar. Kuzeybatı Ontario’da 50 lise sonrası programı ve 9 kampüsü ile Konfederasyon Koleji yılda 8.800 öğrenciye eğitim vermektedir.

Confederation College, günümüz iş piyasası için en son teknolojiyi ve güncel ve ilgili eğitimi sunarak eğitimde eğitimde mükemmelliği sürekli olarak sağlar. Konfederasyon ayrıca esnek kurslar sağlar ve öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirmelerini desteklemeye kararlıdır. Üniversite, 1967’den beri Kuzeybatı Ontario vatandaşlarına hizmet vermektedir ve şu anda Thunder Bay, Dryden, Fort Frances, Kenora, Geraldton, Marathon, Red Lake, Sioux Lookout ve Wawa’da bulunmaktadır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!