CONCORDIA UNIVERSITY

Concordia Üniversitesi, gelecek gen öğretim, öğrenme ve araştırma için biryerdir. Dünyanın en iyi öğrenci şehri olan Concordia’yı yarının zorluklarını çözerken ellerini kirletiyor olacaksınız.

Montreal’in arka plandaki büyük vibe ile öğrenciler, dünyaca ünlü fakülte üyelerine en yeni teknolojiler, bire bir sergi alanları, çok yönlü sınıflar ve 3D yazıcı kullanmanın mümkün olduğu kütüphanelerde katılıyor. kitap okumak gibi.

Dünya çapında 200.000’den fazla mezun ile, Concordia dört fakülte genelinde 500’den fazla akademik program sunmaktadır:

  • Sanat ve Bilim Fakültesi, disiplinlerarasılık ile ilgilidir. Kanser araştırması, mülteci savunuculuğu, dijital hikaye anlatımı ve yaşayan laboratuvarlar, sunulan şeyin sadece bir örneği.
  • Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, öğrencilerin ve profesyonellerin, insanlığı gözden kaçırmadan teknolojiyi takip ettiği yerdir. Sosyal yaklaşımı, öğrencilerin liderlik becerileri, iş zekası ve sosyal bilinç geliştirdiğini görmektedir.
  • Güzel Sanatlar Fakültesi kıtadaki en büyük kapsamlı sanat, tasarım ve performans okulu. Kültürler arası perspektiflerle mükemmel uygulayıcılara ev sahipliği yapar.
  • John Molson İşletme Fakültesi, yeni nesil işletme okullarının hızını belirliyor. Liderlik, sürdürülebilir iş uygulamaları, girişimcilik ve aile işletmelerinde kadınlara odaklandığı bilinmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*