Collège LaSalle hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık! Kuzey Amerika’nın en büyük iki dilli kolejinden olan LaSalle College, 60’tan fazla program arasından seçim yapıyor. Kolej’in beş özel okulu şunlardır: Moda, Sanat ve Tasarım; Otelcilik ve Turizm; İş ve Teknoloji; Beşeri ve Sosyal Bilimler; E-öğrenme. Her yıl kampüsü, dünyanın her köşesinden öğrenci nüfusunun % 20’sine yakın bir yerde ağırlanır. Collège LaSalle, Montreal’in merkezinde yer almaktadır. Programlar, Fransızca ve İngilizce olarak, bazı sınıfları ikinci bir dile dönüştürme seçeneği ile sunulmaktadır. Kurum hem mesleki hem de üniversite öncesi programlar sunmaktadır. Öğretmenler, iş gücünde sağlam bir arka plan ile hevesli ve özverilidir.

Collège LaSalle güçlü bir uluslararası odağa sahiptir ve 12 ülkede ve 5 kıtada 22 uluslararası ortaokul ağı olan LCI Education Network’ün kilit taşıdır. LCI Eğitim ağı, dünya çapında en yaygın Kanada eğitim kurumu haline gelmiştir. Üniversite, dünya genelinde Montreal’de geliştirilen ders içeriklerine ve yöntemlerine dayanan diplomalar sunmaktadır. Kolej, eğitim programının aynı yaklaşımla geliştirilmesini, her zaman eğitim parametrelerini iş piyasasının talepleriyle eşleştirmesini sağlar.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!