Coast Mountain College (daha önce Northwest Community College (NWCC)), BC’nin güzel kuzeybatı bölgesinin zengin ve çeşitli topluluklarına ve öğrencilerine hizmet veren, akredite bir orta öğretim sonrası kurumdur. 1975 yılında Terrace, BC’de kurulan CMTN, Kolej’in öğrencilere Kuzey’deki insanlar için sürdürülebilir kariyerler sağlayan yenilikçi programlar sunduğu 34 topluluğa hizmet veren yedi bölgesel kampüse genişledi.

Coast Mountain College Kampüsler,
Hazelton, Kitimat, Queen Charlotte, Masset, Smithers, Prince Rupert ve Terrace’ta bulunmaktadır. CMTN üniversiteye erişim programları sunar; küçük sınıflar; sağlık ve insan hizmetleri programları; çevrimiçi programlar; üniversite kredi programları, esnaf vakıf ve çıraklık programları. Kolej ayrıca kampüslerinin dışındaki topluluklara ulaşan mobil eğitim de sunmaktadır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın