Centre for Nursing Studies hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. 1996 yılında kurulmuş ve Doğu Sağlık tarafından işletilmektedir. John’un doğu ucundaki Southcott Hall, 100 Forest Road’da yer almaktadır. CNS, mezunlarını geniş bir yelpazede sağlık hizmetleri ve sosyal ortamlarda mükemmel hasta bakımı sağlamak için hazırlayan çeşitli yüksek kaliteli hemşirelik eğitim programları sunmaktadır.

Centre for Nursing Studies, öğretim, uygulama, araştırma ve diğer burs programlarında mükemmeliyet taahhüdü ile son derece yetkin uygulayıcı liderleri oluşturur. Programlar hem yerinde hem de uzaktan teslimat ile sunulmaktadır. CNS, Newfoundland ve Labrador’daki en büyük hemşirelik okulu. Hemşirelik Çalışmaları Merkezi, hemşirelik kariyerini ilerletmek isteyen Hemşireler ve Kayıtlı Hemşireler (BSH) ve Lisanslı Uygulamalı Hemşireler (LPN) için bir kariyer yapmak isteyenlere eğitim fırsatları sunmaktadır. Kurum, tüm programlarda yaklaşık 750 öğrenciyi ağırlıyor.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!