Cegep de Saint-Laurent ,metro istasyonuna birkaç adım mesafede bulunan Cégep de Saint-Laurent, büyük yeşil alanlar, asırlık ağaçlar ve inkar edilemez mimari cazibe merkezlerine sahip binalardan oluşan olağanüstü bir kampüse sahiptir. Normal eğitimde sunulan 18 programa 3000’den fazla öğrenci katılmaktadır. Sürekli eğitim programları, francization sektöründe ve mesleki gelişim atölyelerinde kayıtlı olanlara ek olarak yaklaşık 300 kişiyi bir araya getiriyor. Tüm programlarda öğrenciler ismen bilinir ve öğretmenler başarı için gerekli desteği sağlamaya hazırdır.

Cégep de Saint-Laurent’in zenginliği, orada sunulan eğitim ve ders dışı zenginleştirme faaliyetlerinin çeşitliliği ile tanınabilir. Seçilen çalışma programı ne olursa olsun, Cégep de Saint-Laurent’te her zaman bir endişe vardır, yani öğrencinin ilgi alanındaki en sağlam temel eğitimi garantilemek, öğrenciye izin verecek bir eğitim. – hayatı boyunca ortaya çıkacak birçok duruma uyum sağlamak, onlardan yararlanmak ve ilerlemek için burada.

2008 yılında Cegep de Saint-Laurent, ENvironnement JEUnesse organizasyonu tarafından verilen Cégep Vert du Québec sertifikasının “Mükemmellik” düzeyine ulaştı.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!