Kanada’nın hatta dünya’nın en yaşanabilir ülkeleri arasında yer alan Vancouver’dan eğitim alın!

Vgc genel İngilizce kurslarının yanı sıra IELTS hazırlık, TOEFL hazırlık ve üniversite hazırlık programları sunmaktadır. Buna ek olarak; öğrencilerin en iyi öğreneceği şekilde programlar ve öğleden sonra ekstra sınıflarda eğitim gibi İngilizce çalışmalarınıza yardımcı olacak, İngilizce bilginizi geliştirecek farklı metotlar sağlıyoruz.

Lise hazırlık ve genç yaz kamplarımız yaz aylarında öğrencilerimize eğitim imkanı sunmaktadır. Buna ek olarak, yaz Cambridge hazırlık kursları sunuyoruz. VGC International College’da  Kanada üniveristelerine  doğrudan giriş yapabilmeniz içinde eğitim programları sunulmaktadır.

Okulumuz vermiş olduğu başarı garantisini tutmak için: Vgc paketi kapsamında çalışma laboratuarı, atölye çalışmaları ve devam eden çalışmalar online platform gibi ek öğrenci hizmetleri sunmaktadır.

 

Sadece okul başvurunuzu değil, Kanada öğrenci vizesi başvurunuzu bizimle güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

2003 yılında kurulduğu günden beri VGC International College, Vancouver şehir merkezinde, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olan ve uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli bir dil eğitimi vermeye başlamıştır. Akredite okulumuz Kanada’daki en iyi dil okullarından biri ve Vancouver’daki en iyi akademik dil okullarından biri olarak ün kazanmıştır. Tüm eğitmenler kendilerini kanıtlamış, deneyimli eğitmenlerdir. Başarının en büyük sırlarından biriside şüphesiz budur.

VGC dil Okulu’ndan VGC International College’a 2016 yılında İSMİMİZİ değiştirmek, Programlarımızı genişletmek ve öğrencilerimiz için artan çeşitli İngilizce kursları ve daha da özelleştirilmiş kurslar sunmak için ilk adımlardan biridir.

Dünyadaki 60 ülkeden gelen öğrenciler, yüksek akademik standartları, öğretmenlerimizin kalitesi, rahat bir kampüs ortamı ve bireysel olarak öğrencilere verilen değer nedeniyle VGC‘yi seçerler.

Programlarımız ile ilgili sorularınız varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz ve personelimizden biri en kısa zamanda size geri dönecektir. Size yardım etmekten mutluluk duyacağız!

Detaylı bilgi almak için İLETİŞİME GEÇebilirsiniz.