Manitoba Üniversitesi, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri ve birçok disiplinde doktora sonrası eğitim fırsatları da dahil olmak üzere çok çeşitli programlar sunmaktadır. Ayrıca üniversite girişi için gerekli altyapıya sahip olmayanlar için özel erişim programlarına sahiptir.

Bize Danışmandan Kanada Üniversitelerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Birinci sınıf öğrencilerinin çoğu, birinci sınıf öğrencilerine, seçtikleri program için gerekli olan belirli dersleri almalarına olanak tanıyan ve diğer bazı disiplinlerdeki derslere maruz kalmalarını sağlayan benzersiz ve son derece destekleyici bir yaklaşım olan University 1’i alır.

Geçtiğimiz yıl Manitoba Üniversitesi, 200’den fazla yüksek lisans öğrencisi dahil olmak üzere 2.400 İlk Milleti, Métis ve Inuit öğrencilerini ağırladı. U of M, Kanada’daki en büyük yerli öğrenci nüfuslarından birine ev sahipliği yapmaktadır.Üniversitenin ana kampüsü, Winnipeg şehir merkezine yaklaşık 12 km uzaklıktaki Kızıl Nehir tarafından yerleştirilmiştir. Max Rady Tıp Koleji ve Dişhekimliği Kolejleri, Hemşirelik, Eczacılık ve Rehabilitasyon Bilimleri’nden oluşan Rady Sağlık Bilimleri Fakültesi, eyaletin en büyük üçüncü basamak sağlık kompleksi Sağlık Bilimleri Merkezi’nin bitişiğinde, merkezi Winnipeg’de bulunmaktadır.

Araştırma-yoğun U of M, uygulamalı etik, yaşlanma, hücre biyolojisi, ulaşım, sağlık politikası, yer gözlemi bilimi ve teorik fizik gibi alanlarda işbirlikçi araştırma ve bursu destekleyen 55 araştırma tesisine ev sahipliği yapmaktadır.

Üniversite şu anda 43 Kanada Araştırma Sandalyesi tahsis ediyor ve son derece rekabetçi Kanada Mükemmellik Araştırma Başkanı’nın alıcı. M of U, Kanada’nın en büyük 50 araştırma üniversitesi arasında araştırma ödeneklerini ve sözleşmeleri çekmek için 12. sıradadır.