St. Paul’s College 1926 yılında bir Katolik koleji olarak kuruldu ve 1936 yılında Manitoba Üniversitesi’nin bir üyesi oldu. Kendine özgü çan kulesi ile kolayca tanımlanabilir, kolej Manitoba’daki en önemli Katolik yüksek öğrenim kurumudur. Kızıl Nehir yakınlarındaki güney Winnipeg’deki Manitoba Üniversitesi’nin Fort Garry kampüsünde yer almaktadır.

Bize Danışmandan Kanada Üniversitelerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

St. Paul’s Koleji’nde, her insan, inanç ve akıl ve hakikat ve dinler arası diyalogla hakikat arayışına değer verir. St. Paul’s College’daki öğrenciler etnisite, inanç ve menşe ülkesi bakımından çok çeşitlidir ve herkes memnuniyetle karşılanır.

 St. Paul’s College’da sunulan kurslar sanat, sosyal bilimler, doğa bilimleri ve ilgili alanlarda bulunmaktadır ve bunlar Manitoba Üniversitesi ile entegre edilmiştir.Üniversite ayrıca bir Katolik Çalışmaları BA minör ve Arthur V. Mauro Barış ve Adalet Merkezi, bir Master’s (Winnipeg Üniversitesi ile ortak programı) ve bir Ph.D. Barış ve Çatışma Araştırmaları.

Cizvit Çalışmaları Cizvit Merkezi, İngilizce Kanada’daki Cizvitler’in desteğiyle St. Paul’s College’ın finanse ettiği ve işlettiği bir eğitim, araştırma ve hizmet tesisidir. Özellikle tüm dünyada Katolik ve Cizvit kimliğine bağlı akademik yansıma, katolojik çalışma ve din eğitimi ile ilgili olanlar ile ilgilidir.

St. Paul’s College Kampüsü Bakanlığı, yerel Kanada Katolik Öğrenci Birliği’ne ev sahipliği yapmaktadır. Programları manevi gelişim, sosyal yardım ve hizmet öğrenmeye odaklanır.