LSI Kanada dil okulları , dünya geneline yayılmış birçok dil okuluna sahiptir. İngilizceyi İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. Okullarımızın tamamı çekici şehirlerin merkezlerinde, toplu taşıma imkanlarına ve şehrin güzelliklerine yakın yerlerde bulunmaktadır.

LSI Kanada Dil okulları nın tümü konforlu bir ortama sahiptir ve en yeni materyallerle ve kaynaklarla donatılmıştır. Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar imkanları öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır.
LSI Uluslararası Okul Yılı programı yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültürün içinde bulmak ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır. İhtiyaçlarınız, bulunduğunuz dil seviyesi ve kurs süresine bağlı olarak size özel bireysel bir kurs planı hazırlamaktayız. Çoğu merkezimizde sınavlara hazırlık kursları verilmektedir ve her LSI öğrencisi düzenli olarak akademik bir danışmanlık, ayrıca çalışma becerileri ve üniversiteye giriş konularında yardım almaktadır. İş kariyeri hedefleyen İngilizce öğrencileri, LSI Kanada Dil okulları programının bir parçası olarak İş İngilizcesi Kursu alabilmektedir.
Lokasyonlar: Toronto, Vancouver

LSI Kanada Dil okulları nın Sunduğu Programlar;
• Genel İngilizce
• Diğer dillerde yabancı dil programları
• Üniversite hazırlık programı
• Master hazırlık programı
• İş İngilizcesi
• IELTS , TOEFL ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
• CELTA,DELTA
• Yaz okulları
LSI Kanada dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Kanada Kültür Merkezi öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
LSI Kanada Dil Okulları ‘na ÜCRETSİZ Danışmanlık ve ÜCRETSİZ Başvuru için Kanada Kültür Merkezi danışmanları ile iletişime geçiniz…
0212 252 90 35-36 & https://www.kanadakulturmerkezi.com
info@kanadakulturmerkezi.com
Kanada!ya Açılan Pencereniz ! TEL 0 212 2529035-36 09.00- 18.30