Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlığı, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlığı, Belirli Amaçlı İngilizce (Tıbbi / Hukuki / Teknik vb.), Gençlik / Genç programları (İngilizce), CAEL Hazırlığı

London Language Institute, TESOL sertifikamız (TESL Canada tarafından tanınan) ve TESOL diplomamız (TESL Ontario tarafından tanınan) dahil olmak üzere çeşitli TESL / TESOL sertifika programları sunmaktadır.

Londra Dil Enstitüsü’nün Kanada’daki birçok üniversite ile yol anlaşması var. Daha fazla bilgi için, lütfen https://llinstitute.com/portfolio-view/lli-university-pathway-program/ adresini ziyaret edin.

CAEL, TOEFL

Aile yanında, Kampüs dışı yardım bulma, özel konut

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Londra Dil Enstitüsü (LLI), 1998’den beri kaliteli ESL ve ilgili programlar sunmaktadır. Eğitim hizmetlerimiz, çeşitli kültürlerin, eğitim geçmişlerinin ve İngilizce becerilerinin müşterilerine sunulmaktadır.

LLI’deki programlar her seviyedeki öğrenciyi ağırlamaktadır. LLI, öğrencilerin LLI ailesine entegre oldukları benzersiz bir öğrenme ortamı yarattı. Sınıfların büyüklüğü öğrencilere kişisel ilgi ve katılım fırsatlarını sağlamak için en fazla 12 öğrencide tutulur. Üstün müfredatımız, fakülte ve tesisimiz LLI’de öğrenmeyi eğlenceli ve etkili bir öğrenme deneyimi haline getirir. 

LLI, Londra şehir merkezinin kalbinde, parklara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine yakındır. LLI’ye ayrıca şehrin çoğu bölgesinden otobüsle kolayca ulaşılabilir. Londra şehri, öğrencilerimizin Kanada’nın bazı harikalarını gezmelerine ve deneyimlemelerine olanak tanıyan Toronto ve Niagara Şelaleleri’ne yakındır.