LSI Vancouver 1993’ten beri açıktır ve çoğu öğretmenimiz bu zamanın çoğunda bizimle olmuştur. Birçok öğretmenimiz ve personelimiz uzun yıllardır bizimle birlikte olduğundan, gerçek bir aile ortamı geliştirdik.

LSI Vancouver, ana eğlence bölgesine ve ana ulaşım yollarına 2 blok mesafede yer almaktadır. LSI Vancouver, hem Akıcılık hem de Doğruluk öğretmek için sınıftaki dengeli yaklaşımı kullanır. Gerçek dünyayı sınıfa getirmek için İngilizce diline dalmayı destekliyoruz.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Özel

Esnek

ingilizce

Çevrimiçi Programlar (İngilizce), Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlığı İngilizce, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlığı, TOEIC Hazırlığı, Cambridge Test Hazırlığı, Kurumsal / Devlet dil eğitimi (İngilizce), Gençlik / Küçük programlar (İngilizce)Cambridge Testi, IELTS, TOEFL, TOEIC

Homestay