Kanada’da halkla ilişkiler eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Bu yoğun program halkla ilişkiler teorisini, pratik deneyimle, halkla ilişkiler profesyonellerine yönelik artan talebi karşılamak için harmanlamaktadır. Halkla ilişkiler pratisyenleri algıyı yönetmek ve ölçülebilir değişimi etkilemek için iletişim gücünü kullanır. Sahip oldukları beceriler nedeniyle, Kanada’da halkla ilişkiler (PR) profesyonelleri kendi organizasyonlarında önemli liderlik rolleri oynamakta ve strateji geliştirmeye değerli katkılarda bulunmaktadırlar.

Bu programda, bir müşterinin hedeflerini anlamak, onlara ulaşmak için stratejik planlar oluşturmak, eylem uygulamak ve sonuçları değerlendirmek için gereken becerileri geliştirirsiniz. İşletmeler ve örgütler, çalışanlarına, paydaşlarına, medyaya ve kamuya geniş bir şekilde konuşmada ve sosyal medyayı yönetmede eşit derecede ustalaşmış yetenekli iletişimcilere ihtiyaç duyarlar. Bazı müşteri ihtiyaçları daha küçüktür ve sadece mesajlarını başkalarına bildiren açık, özlü yazma becerileri gerektirir. Bu program, hepsi başarılı bir PR uygulayıcısı tarafından istenen araştırma, planlama, yazma, konuşma ve stratejik düşünme becerilerini zorlayacak ve mükemmelleştirecektir.

  • Bir mezunu olarak, eksiksiz hizmet PR ajansları, hükümet ve yardım kuruluşları içinde pozisyonları, kurumsal halkla ilişkiler departmanları ve serbest iletişim de dahil olmak üzere halkla ilişkiler rolleri geniş bir yelpazede çalışma niteliklisin.

Kanada kolejleri ya da Kanada sertifika programları ile çalışarak eğitim alabilirsiniz.

Kanada’da Kolej Eğitimi Almanın 4 Avantajı;

  • Eğitim süreniz boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni,
  • Eğitim programı sonrasında 1 veya 3 yıllık çalışma izni,
  • Eğitim süreniz boyunca eşinizin tam zamanlı çalışma iznine sahip olması,
  • Eğitim sonrasında Kanada Göçmenlik ve Vatandaşlık hakkı!

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.