Kanada’da görsel efekt eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Film stüdyolarıyla ünlü olan Kanada’da görsel efekt eğitimi alın; Tüm dünya’da geçerli ve saygın bir eğitim programından mezun olun. Hayallerinizi Kanada ile gerçekleştirin. Eğitim alırken 

Eğitim alırken 20 saatlik çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı, ardından Kanada’da göçmenlik ve vatandaşlık hakkını elde edin.

Bu diploma programının derslerinde, film yapım sürecinin çeşitli yönleriyle çalışmayı ve bunları kusursuz bir nihai ürün haline getirmeyi, ayrıca endüstri standardı yazılımlardaki becerilerinizi geliştirmeyi öğreniyorsunuz. Dijital Görsel Efektler programı, VFX endüstrisinde çalışmanızı sağlamak için gereken temel becerilere odaklanmakta ve görsel efektlerin hareketli görüntülerde tüm hikaye anlatım sürecine nasıl katkıda bulunduğunu açıklayabilmenizi sağlamaktadır.

Görsel efekt alanında iş başvurusu için uygun bir demo makarası hazırladığınız benzersiz bir final projesiyle bu kavramları ve temel becerileri göstermeye çabalarınızı artırıyorsunuz.

Kanada’da Görsel Efekt Programın Önemli Noktaları

  • Görüntü işleme, düzenleme, aydınlatma, işleme, mat boyama, uzatma, kompozisyon oluşturma ve işverenlerin aradığı VFX sonrası endüstri standardı teknikleri öğreniyorsunuz.
  • Program sırasında VFX endüstrisi için uygun pazarlanabilir bir tanıtım ve kendi kendine tanıtım paketi üretiyorsunuz.
  • Son dönemdeki bir saha yerleşimi görsel efekt endüstrisinde çalışmak için değerli bir fırsat sunar.
  • Programdaki zamanınız boyunca, en yeni takımlar ve endüstri standardı yazılımları ile donatılmış laboratuarlarda çalışıyor ve çalışıyorsunuz.
  • Program, sürdürülebilir VFX ile ilgili kariyer için sizi hazırlayan pratik, uygulamalı ve girişimci bir yaklaşım sunar.
  • Hikaye Sanatları Merkezi’nde dijital animasyon, oyun tasarımı, fotoğraf, yayın, müzik, sanat ve tiyatro programlarında öğrencilerle işbirliği yapmak için fırsatlar var. Bu endüstri profesyonelleri ile ağ kurmak, öğrenmek ve çalışmak için eşsiz bir fırsattır.

Kanada kolejleri ya da Kanada sertifika programları ile çalışarak eğitim alabilirsiniz.

Kanada’da Kolej Eğitimi Almanın 4 Avantajı;

  • Eğitim süreniz boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni,
  • Eğitim programı sonrasında 1 veya 3 yıllık çalışma izni,
  • Eğitim süreniz boyunca eşinizin tam zamanlı çalışma iznine sahip olması,
  • Eğitim sonrasında Kanada Göçmenlik ve Vatandaşlık hakkı!

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.