Dünya’nın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada’da eğitim alma fırsatı öğrencilere sunuluyor. Kanada okulları lise fiyatlarının, Türkiye’deki özel liselerle neredeyse aynı olması, öğrencilere sunulan avantajlar göz önünde bulundurulduğunda tercih edilme sebebi ortaya çıkmaktadır.

Kanada okulları lise fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Eğitim alacağınız okul, eyalet gibi birçok farklı konu eğitim fiyatını etkilemektedir.

Bize Banışmadan Kanada Liselerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Okulları Lise Fiyatları Ne Kadar ?

Eğitim ücretleri katılım sağlayacağınız kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olak 8500 Kanada Dolarından başlayan fiyatlarla eğitim programlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Kanada’daki devlet liseleriyle, özel liseler arasındaki farkı İsmail İNCE anlatıyor.

 Kanada Liselerinde Eğitim Almanın Avantajı Nedir ?

Ortalama bir rakam söylemek mümkün değildir, her bütçeye uygun eğitim mevcuttur. Kanada da bazı bölgelerde Fransızca dersi verilmektedir. Bu öğrencinin kalacağı eyaletin kurallarına göre değişiklik gösterir. Kanada liselerinin tamamında bilim ve fen sınıfları mevcuttur.

Öğrenciler konaklama için yatılı okulları tercih etmektedir. Yatılı okullar veliler tarafından daha güvenli bulunmaktadır. Sizlerde Kanada Kültür Merkezi güvencesiyle Kanada liseleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsinz.