Dünya’nın en kaliteli eğitim sistemine sahip olan Kanada, öğrencilere birçok imkan sunmaktadır. Ekonomik eğitim programlarının yanı sıra sunulan en büyük fırsat; Eğitim esnasında yarı zamanlı, eğitimin bitişinde tam zamanlı çalışma hakkı sunuyor olmasıdır.

Kanada Master ücretlerini iki farklı grupta incelemek mümkündür. Tezli ve tezsiz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kanada Master Ücretleri

Her iki programda’da, program seçiminize bakılmaksızın eğitim esnasında yarı zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Programın bitişiyle beraber eğitim aldığınız süreye bağlı olarak tam zamanlı çalışma hakkında sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Tezli Master Ücretleri

28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasında değişiklik göstermektedir. Ancak katılacağınız bölüm ve eğitim kurumuna göre ücretlerde azalmalar veya artışlara şahit olabilirsiniz.

Kanada’ya gitmek isteyen öğrenciler nasıl bir yol izlemeli ? Eğitim başvurularınızı alanında uzman danışmanlarla gerçekleştirin; Benzersiz eğitim fırsatları ve merkezimize özel indirimlerden yararlanın.

Kanada Tezsiz Master Ücretleri

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Katılım sağladığınız şehir, okul ve bölüm ücretlendirmeyi etkileyebilir.

Kanada Master ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. (0212) 252 90 35-36 pbx veya https://www.kanadakulturmerkezi.com/iletisim bağlantısını kullanabilirsiniz.