Kanada Lise Okumak

Kanada lise okumak için en ideal ülkelerden birisidir. Sunulan birçok avantaj vardır. Öğrencilerinin lise geçişi yaparken herhangi bir sınava girmemesi, sadece lisenin ilk yıllarında değil; 12. sınıfta’da geçiş yapabilmeleri gibi sınırsız avantaj sunmaktadır.

Bu avantajlar arasında en dikkat çekicilerden biriside şüphesiz sınavsız üniversite geçiş hakkı sunuyor olmasıdır. Sadece Türkiye’deki üniversitelere sınavsız değil değil, Kanada üniversiteleri ve Amerika üniversitelerine sınavsız geçiş yapma şansına sahip olacaksınız.

 Kanada liseleriyle ilgili videomuzu izleyebilirsiniz.

Kanada Lise Okumak

Dünya’nın en iyi yönetilen eğitim sistemlerden birisinde eğitim yaşantınıza devam edeceğinizi bildirmek isterim. Aynı zamanda öğrenci Türkiye’ye dönmek isterse; Sınavsız olarak üniversiteye katılım sağlayabilecek.

Kanada lise okumak isteyen ve mezun olan öğrencilerin kolaylıkla girebileceği üniversiteler ve dünya sıralamaları yanlarında yazmaktadır.

KANADA ÜNİVERSİTELERİ SIRALAMALARI: British Colombia Ünviersitesi (40. sırada), McGill Üniversitesi (58. sırada), McMaster Üniversitesi (92. sırada), Alberta Üniversitesi (101. sırada), Montreal Üniversitesi (102. sırada), Waterloo Üniversitesi (153. sırada), Dalhouise Üniversitesi (201. sırada), Laval Üniversitesi (202. sırada), Queen’s Üniversitesi (203.sırada), Simon Fraser Üniversitesi (204.sırada), Calgary Üniversitesi (205. sırada), Western Ontario Üniversitesi.

AMERİKA ÜNİVERSİTELERİ DÜNYA SIRALAMASI : Harvard Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, UC Berkeley, MIT, Cambridge Üniversitesi, Caltech-California Institute of Technology,  Colombia Üniversitesi, University of Chicago,

İNGİLTERE ÜNİVERSİTELERİ DÜNYA SIRALAMASI : Cambridge Üniversitesi(5. sırada), Oxford Üniversitesi(10. sırada), University of College London (21. sırada), The Imperial College of Science, Technology and Medicine (24. sırada), Manchester Üniversitesi(41. sırada)

Kanada liseleri hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman danışmanlarımızla kolaylıkla ve hızlıca başvuru şansını yakalayın. 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*