inlingua Vancouver dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirin. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.
zel
Çalışmaların süresi: Esnek
İngilizce
Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), Uluslararası İngilizce Dil Sınavı Sisteminin (IELTS) Değerlendirilmesi için Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), İngilizce’nin Dil Olarak Sınava Hazırlanması Yabancı (TOEFL), Cambridge sınavına hazırlık, Kurumsal / devlet dillerinde eğitim (İngilizce), Belirli bir amaç için İngilizce (tıbbi / yasal / teknik vb.)

Inlingua Vancouver’da İngilizce öğrenmeye ve öğrenmeye bayılacaksınız  . Size rahat bir ortam, mükemmel bir kampüs ve olanaklar sunuyoruz  . Sizin  İngilizce dersleri  dil okulumuzda şehir Vancouver, Kanada güvenli ve merkezi bir alanda olacak. Nitelikli ve arkadaş canlısı öğretmenlerden öğreneceksiniz  . İngilizce kursuna devam ederken yardımcı personelimiz size yardımcı olacaktır.

– İlk dersinizden İngilizce konuşun

– Diğer kurslardan daha hızlı

– Samimi ve profesyonel öğretmenler ve danışmanlardan destek

– Dünyanın her yerinden öğrenciler

– Okuldan sonra mükemmel aktiviteler

– Kalitemize güvenebilirsiniz: İl, ulusal ve uluslararası kuruluşlarca akredite

inlingua Vancouver, dünya çapında 300’den fazla dil okulu bulunan inlingua Uluslararası Diller Okulu’nun bir parçasıdır. Inlingua dil öğrenme yöntemi, 50 yıllık deneyimin sonucudur. Her yıl 500.000’den fazla öğrenci bizimle İngilizce ve diğer dilleri öğreniyor ve öğreniyor.

inlingua Vancouver İngilizce Öğrenin!

Kanada’daki inlingua Vancouver‘daki dil okulumuzda İngilizce öğrenirken ve öğrenirken eğleneceksiniz. inlingua Vancouver  , öğrencilerin okuldan sonra her gün katılabileceği eğlenceli aktiviteler düzenlemektedir  . Ayrıca, Whistler, Victoria, Rocky Dağları ve Kanada’daki diğer şehirler gibi muhteşem yerlere geziler düzenliyoruz.

Uygun Fiyatla İngilizce Öğrenin

inlingua Vancouver’ın  fiyatları  çok rekabetçi. Öğrenciler, İngilizce derslerini ve derslerinin ne kadar yoğun olmasını istediklerini seçebilirler. Inlingua Vancouver’da Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve Test hazırlık kursları sunuyoruz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2021 ‘e Özel Ücretlerle Başvurmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.