Gelin, dünyanın en çeşitli şehirlerinden birinde İngilizce öğrenin! ILSC-Toronto kampüsleri, şehir merkezinde, büyük transit istasyonlara, alışveriş merkezlerine, parklara, restoranlara ve daha pek çok yere yakındır! Hedeflerinize ve tutkularınıza uygun bir İngilizce çalışma programı oluşturmanıza yardımcı olacak çeşitli kurslar ve programlar sunuyoruz.

ILSC-Toronto’nun en önemli tekliflerinden bazıları Üniversite Yolu Programımız (20’den fazla ortak kolej ve üniversitenin Ontario’da yer aldığı), Genel İngilizce programımızdaki Toronto’dan İngilizce gibi benzersiz kurslar.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

 

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlama, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, TOEIC Hazırlama, Cambridge Test Hazırlama, Kurumsal / Hükümet dili eğitimi (İngilizce), Belirli Amaçlı İngilizce (Tıbbi / Yasal / Teknik vb.), Gençlik / Genç programları (İngilizce)


Üniversite yolu programı. Daha fazla bilgi için, lütfen kontrol edin: http://www.universitypathway.ilsc.com/

Cambridge Testi, IELTS, TOEIC

Aile Yanı, Diğer