Kanada Halifax Dil Enstitüsü (HLIC), Kanada’nın Nova Scotia şehrinde en iyi bilinen dil okullarından biridir!

HLIC, Kanada’nın doğu kıyısındaki Halifax’da ve Nova Scotia eyaletinin başkentinde yer almaktadır. Kampüsümüz, Halifax’taki en çok gezilen bölgelerin yanı sıra önemli bir ticaret ve kültür bölgesi olan Spring Garden Road üzerindedir.

HLIC, öğrencilere İngilizce dil yeterliliklerini, güvenlerini, akıcılığını ve doğruluğunu geliştirecek mükemmel müşteri hizmetleri ve benzersiz iletişim programları sunmaktadır. HLIC, tüm öğrencilerimize kişisel, akademik ve / veya mesleki kapasitede başarılı olmak için gerekli becerileri sağlamaya çalışmaktadır.

HLIC, Genel İngilizce (Seviye 1-6), Genel İş İngilizcesi, Akademik Amaçlı İngilizce (EAP), Belirli Amaçlara Yönelik İngilizce (ESP), Üniversite Köprüleme Programı (üniversite ve üniversite için UBP yolları) gibi tüm seviyeler için İngilizce programları sunmaktadır. ve Test Hazırlama Programları (TOEFL, IELTS, TOEIC). HLIC, Kanada’da birkaç post-ikincil ile ortaklık anlaşması yapmakta ve HLIC mezunlarının üniversite ve kolejlere yerleştirilmesini sağlamaktadır.

HLIC’nin öğretim metodolojisi öğrenci merkezlidir ve ayrıca çok sayıda şehir gezisine ve bölgeye geziler düzenleyen bir görev tabanlı öğrenme yaklaşımı kullanır. HLIC ayrıca çeşitli öğrenci geçmişlerinin ve isteklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş bir aile yanında kalma programına sahiptir. Öğrenciler, okula, ailelerine ve ailelerine derin bir bağlantıyla son bulurlar ve çoğu kez mezun olduktan sonra birçok ziyaret için geri gelirler.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

özel

Esnek

İngilizce

Akademik İngilizce / İngilizce Hazırlık Üniversitesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce Grup Programları (İngilizce), Hazırlık uluslararası İngilizce dil testi (IELTS) Etkinlik programları veya yaz kampları veya kış sistemini (İngilizce), İngilizce değerlendirmek için Belirli bir amaç için (tıbbi / yasal / teknik vb), Kanada Akademik Dilinin (CAEL) değerlendirilmesine hazırlık

İş İngilizcesi programımız, en azından orta düzeyde düşük İngilizce öğrenen ve iş ortamında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler içindir. Öğrenciler haftada 25 saat sınıf eğitimi alırlar. Öğrenciler, sabah sınıfında bütünleşik becerilerin genel bir İngilizce programını öğrenecekler ve öğleden sonra sınıfında işin farklı yönlerine odaklanacaklar. Aşağıdakiler Genel İş Programımızda yer alan seçilmiş modüllere örnektir.

EAP programımız, İngilizce sonrası ortaöğretime devam etmek isteyen öğrenciler içindir. Program başlangıç ​​seviyesinden ilerlemek için altı seviyeden oluşmaktadır. Her seviye, sekiz haftalık bir sömestrde kapsanır ve öğrencilerin her hafta bir öğretmenle 25 irtibat saati vardır. Öğrenciler, sabah dersinde bütünleşik becerileri öğrenecekler ve 1’den 4. seviyelere kadar, öğleden sonra sınıftaki diğerlerinden daha fazla beceriye odaklanacaktır. 5. Seviyede, öğleden sonra sınıfındaki odak, test hazırlığı ve öğrenme stratejileri üzerinde olacaktır. hem öğrenme hem de test almak için. Seviye 6 öğleden sonra sınıfı akademik hazırlıktan oluşacaktır.

Yaz ve Kış Kampı Programı kursları, seyahat etmek, Kanada hakkında bilgi edinmek ve aynı zamanda İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Her hafta, beraberindeki turlar ve geziler ile farklı bir tema ele alınacaktır. Programlar, akşam ve hafta sonu sosyal etkinlikleri, gezileri ve gezileri içerecek şekilde özelleştirilebilir ve bu ek etkinlikler, öğrencilerin fotoğrafçılık, yürüyüş veya başkaları gibi ortak bir çıkarları varsa özelleştirilebilir. Bu program hakkında daha fazla bilgi için studentrecruitment@hfxlanguage.ca adresine e-posta gönderin.


Bridging programımız, orta öğretim sonrası eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program başlangıç ​​seviyesinden ilerlemek için altı seviyeden oluşmaktadır. Her seviye, sekiz haftalık bir dönemde kaplıdır. Öğrenciler, sabah dersinde bütünleşik becerileri öğrenecekler ve 1’den 4. seviyelere kadar, öğleden sonra sınıftaki diğerlerinden daha fazla beceriye odaklanacaktır. 5. Seviyede, öğleden sonra sınıfındaki odak, test hazırlığı ve öğrenme stratejileri üzerinde olacaktır. hem öğrenme hem de test almak için. Seviye 6 öğleden sonra sınıfı akademik hazırlıktan oluşacaktır.

TOEIC, TFI

Aile yanında, kampüs dışında özel konut bulmak için yardım