özel

Esnek

İngilizce

Akademik İngilizce / İngilizce Hazırlık Üniversitesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce Grup Programları (İngilizce), Hazırlık uluslararası İngilizce dil testi sistemini (IELTS) değerlendirmek için diğer programlar (İngilizce) programları faaliyetleri veya yaz kampları veya kış (İngilizce), Yabancı Dil (TOEFL) olarak İngilizce testi için hazırlanması, Uluslararası Communication (TOEIC), Cambridge sınavına Hazırlık İngilizce testi için hazırlık, İngilizce belirli bir amaç (teknik / tıbbi / yasal vb.), gençler için programlar (İngilizce)

Yetişkinler ve gençler için çok çeşitli grup programları sunuyoruz.

Aşağıdaki programlar Kuzey Amerika okullarımızın 3’ünde sunulmaktadır:
Genel İngilizce, Üniversite Hazırlığı,
Vancouver’da Mevcut İş : Kış Sporları, Film Endüstrisi,
Toronto’da Mevcut Teknoloji : Moda, Finans
San Diego’da Bulunabilir: Sörf, Havacılık ve Denizcilik

Vancouver, Toronto veya San Diego’daki İngilizce dil okullarımızda bizimle çalışın. İngilizce dil öğreniminde potansiyelinizi elde etmenize yardımcı olmaya kararlıyız. İster iş, ister ileri eğitim, isterse sadece eğlence için İngilizce öğrenmek istiyorsanız, 20 yılı aşkın deneyimle, başarılı olmanız için gereken ilerlemeyi yapabilmeniz için ne gerektiğini biliyoruz.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Vancouver konumumuz Vancouver şehir merkezinin kalbinde, Waterfront Station’a sadece birkaç adım mesafede yer almakta ve şehrin mükemmel toplu taşıma sistemi ile kolayca erişilebilmektedir. Vancouver, tüm mevsimlerde birçok aktivite sunan muhteşem bir şehirdir. Kayak ve kano gibi açık hava aktiviteleri, doğru sezonda ve sayısız diğer etkinliklerle birlikte mevcuttur. Vancouver ayrıca dünyanın her yerinden yiyecekler sunan olağanüstü bir yemek kültürüne sahiptir.

Eurocentres Vancouver, doğal ışık, ücretsiz wi-fi, 280-300 öğrenci kapasitesi ve sınıf kapasitesi 14 olan 21 büyük sınıfa sahiptir. Okulun ayrıca bir öğrenci salonu, öğrenme merkezi, bilgisayar laboratuvarı ve öğrencilere yardımcı olmak için interaktif yazı tahtaları vardır. Öğrenme deneyiminden en iyi şekilde yararlanın.

Yüksek nitelikli öğretmenlerimiz, öğrencilerin öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaya adamıştır. Ayrıca, tüm öğrencilerin okulumuzda harika bir deneyim yaşamalarını sağlamaya yardımcı olurlar.

Yüksek kalitede İngilizce dil kursları sunma konusunda 24 yılı aşkın deneyime sahibiz ve yetişkinler ve gençler için geniş bir grup programı seçeneği sunuyoruz. Öğrencilerin çalışabileceği, sosyalleşebileceği ve yaratıcı olabileceği doğal, güvenli ve ilgi çekici bir ortamda düzenlenmiş özenle tasarlanmış programları sunma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Geziler, sizi şehirde yönlendirecek ve rezervasyon yaptığınız tüm etkinliklere yönlendirecek eğitimli Etkinlik Liderlerimiz tarafından yönetilmektedir. Bu programlar grubunuzun bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir.

Pathway Programımız, Kanada ve ABD’deki kolejlere ve üniversitelere yönelik sıçrama tahtasıdır. Programımız, öğrencileri lise sonrası çalışmaya hazırlar ve her öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlenir. Kursunuzu bizimle birlikte rezervasyonu yaptığınız andan itibaren, size kişiselleştirilmiş ve bireysel bir ilgi sunuyoruz ve bir koordinatörünüzü sunacağız. Tüm bunlar sizin başarınızı sağlayacak ve size daha parlak bir gelecek için gerekli olan temel ve becerileri sağlayacaktır. Ortak kurumlarımız seviyelerimizi tanırlar, çoğu zaman IELTS veya TOEFL gibi bir giriş sınavına olan ihtiyacı ortadan kaldırırlar.