25 yılı aşkın tecrübesiyle EC, İngilizce öğrenmeye yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. İngilizce’nin çok sayıda kapıyı açtığını ve başarılı bir geleceğe giden rotanız olabileceğini biliyoruz. Eğitiminiz için öğrenmek, kariyerinizde ilerlemek veya deneyim kazanmak için olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte el ele çalışacağız.

EC Toronto, öğrencilerin İngilizce öğrenmeyi veya CELTA / DELTA programlarımızda öğretmenlik yapabildikleri Midtown Toronto’nun merkezinde bulunan geniş ve modern bir okuldur.

Dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan Toronto, çok çeşitli uluslararası yemekler sunan birçok farklı mahalleyle kültür açısından zengindir.

Dünyaca ünlü Toronto Uluslararası Film Festivali, muhteşem alışveriş, spor etkinlikleri ve canlı gece hayatı gibi muhteşem kültürel etkinliklerin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Mükemmel bir ulaşım sistemi, hareketli bir yeraltı şehrine bağlıdır ve sadece bir saat uzaklıktaki Niagara Şelalesi, mükemmel bir hafta sonu kaçamağıdır.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

 

Evet

Özel

Esnek

ingilizce

İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlığı, TOEFL Hazırlığı, TOEIC Hazırlığı, Cambridge Test HazırlığıCambridge Testi, IELTS, TOEFL, TOEIC

Aile yanında, kampüste (ikamet)