Conestoga College Kanada , 1967 yılında kuruldu. Küçük bir kolej olarak kurulan zaman içerisinde ülkenin lider politeknik enstitülerinden birisi olmuştur.

Conestoga College Kanada , kısa süreli eğitimlerin ardından  4 yıllık programları öğrencilerine sunan kolej ,  yenilik yapma ve ticarileştirmek için sürekli araştırmalar yapılmaktadır. Okulda 6 kampüs vardır. Yarım zamanlı veya tam zamanlı eğitim seçenekleri mevcuttur. Conestoga’nın Waterloo Kampüsü, zanaatkarlık ve mutfak eğitimi için mükemmel bir merkezdir. The Guelph Kampüsü, ilde ticari gücün ilerlemesine önderlik etmektedir. Ingersoll Kampüsü, kolejdeki tek Elektrik Teknisyenliği Programına ev sahipliği yapar. Daha küçük kampüsler olan Stratford ve Cambridge kampüsleri, akademik yükseltme ve kariyer odaklı programlar sunmaktadır.

Neden Conestoga College Kanada ?

Mezunların, %89’nun 6 aydan daha kısa sürede işe başlaması diyebiliriz. Kolej sunduğu 120’den fazla diploma programı, 9 lisans programı, 23 Yükseklisans Sertifika Programı ve 130’dan fazla yarım zamanlı  programları ile toplamda 50,000 civarı öğrenciye eğitim vermektedir.

Neden Conestoga College Kanada ücretsiz başvuru ve danışmanlık için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.