Centennial College  Canada , 1966 yılında Ontario eyaletinde kurulan ilk uygulamalı bilimler yüksek okulu olarak kurulmuştur. Centennial College Canada , dört kampüslü yedi fakülteli büyük ve kaliteli eğitime sahip okullardan birisidir. Derslerde verilen teorik bilgilerin uygulamaya döküldüğü okulda eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Öğrencilerin bir çok milletten olması oradaki kültürel güzellikleri yansıtıyor. Okulun kampüsünde 80 farklı dilin konuşulması bile , ne kadar renkli okul olduğunun göstergesidir.

Centennial College  Canada  bünyesinde 250 farklı daldan sertifika ve diploma programları bulunuyor. Teorik olarak aldığınız bilgilere gerçekte deneme şansınızın bulunuyor.

Neden Centennial College Canada ?

-İş İdaresi -İletişim Medya ve Tasarım -Toplum ve Sağlık -Mühendislik Teknolojileri -Turizm Otelcilik -Ulaşım  bu programlardan bazılarıdır.

Kariyerinizi ve eğitiminizi düşünen Centennial College Canada , laboratuvar ve Co-op eğitimi, endüstri ve sektör işbirlikleri ile pratik deneyim üzerinde durur. Teorik bilgilerinizi pratiğe dökmek için bulunmaz fırsatlardan birisidir.