Canadian Rockies Public Schools, Rocky Mountain’da Banff, Canmore, Lake Louise, Exshaw ve Kananaskis Country topluluklarına hizmet vermektedir.

Uluslararası Program öğrencileri, öğrenmeyi geliştirmek için en son teknolojiyi kullanır. Matematik, Bilim, Dil Sanatları ve Teknoloji kursları, modern bilgisayar laboratuvarları ve tam donanımlı atölyeler kullanır. Yüksek kaliteli akademik programlarımız sanat, müzik, teknoloji ve spor alanlarındaki çok çeşitli programlarla geliştirilmiştir. Okullarımızda ağırlık antrenmanı tesisleri ve dünya standartlarında bir tırmanma merkezi bulunan tam donanımlı bir spor salonu vardır. Fiziksel ve açık hava eğitim programlarımız, tırmanma, yürüyüş ve açık hava eğitimi için topluluk yüzme havuzlarını, golf sahalarını, curling pistini ve Canadian Rockies’i kullanır.

Müfredat dışı etkinlikler arasında futbol, ​​atletizm, basketbol, ​​voleybol, açık hava eğitimi, yürüyüş ve kampçılık, golf, curling ve hokey bulunur.

Program Ayrıntıları

Kuruluş:  1995

Sunulan Programlar:  Tam Yıl, 1 Dönem, Yaz ESL ve Kültür Programı

Uzmanlık Programları: Açık Hava Eğitimi ve Liderlik, İlham Veren Sporlar, Müzik, Güzel Sanatlar, Sahne Sanatları, Adli Tıp, ticari Aşçılık, Teknoloji

Çalışma Dilleri:  İngilizce

Toplam okul sayısı:  6

Uluslararası öğrenciler için liseler:  2

Toplam Öğrenci:  2000

Toplam Uluslararası Öğrenci:  50

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler:  9-12

En yakın havaalanı: Calgary Uluslararası Havaalanı

Canadian Rockies Public Schools Nerede

Banff / Canmore’da deneyimlenecek çok şey var. Dağlarda yürüyüş yapmanın, vahşi yaşamı izlemenin veya yokuş aşağı veya kros kayağının heyecanının tadını çıkarın.

Konaklama

Aile yanında kalan ailelerle yaşamak, ödüllendirici bir kültürler arası deneyim sağlar. Aileler ve okul yetkilileri, uluslararası öğrencilerle geziler ve etkinlikler planlar. Akademik ve aile yanında konaklama danışmanlarımız, öğrencilerin çalışmalarında başarılı olmalarını ve evlerinde rahat olmalarını sağlamak için çaba gösterir.

Faaliyetler

Banff / Canmore, yıl boyunca yüzme, paten, fitness ve oyun fırsatları sunan birçok kaliteli rekreasyon tesisine ev sahipliği yapmaktadır. Çok amaçlı dağ ve yürüyüş parkurları, dağların tepelerini vadi tabanlarına bağlar. Topluluklar, herkesin eğlenmesi için parklar, oyun alanları, piknik alanları ve topluluk toplanma alanları sunar.

Canadian Rockies Public Schools Fiyatları

Giriş Tarihleri:  5 Eylül 2017 & 12 Şubat 2018

Son Başvuru Tarihleri:  Kayıt sınırlı olduğu için erken başvurmalısınız

Başvuru Ücreti:  150 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  12,500 $

1 Dönem Öğrenim Ücreti:  6,500 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  500 $

Aile Yanı Konaklama Aylık Ücreti:  900 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  600 $

Yıllık Velayet Ücreti:  100 $

*Yukarıdaki ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

*Ücretler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel ücretleri öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. 

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!