KANADA’DA ÇALIŞARAK EĞİTİM AL KANADA VATANDAŞI OL ! 

Kanada Devleti Kanada’da gerek kolej gerekse Üniversite Eğitimi alan kişilere eğitim süresi boyunca part-time çalışma hakkı ve mezuniyet sonrası full-time çalışma izini vererek sonrasında sürekli oturum hakkı tanımaktadır.Kanada’nın en seçkin okullarının katılımıyla 16-17 Mart tarihlerinde Canada Edu Days başlıyor! Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak Canada Edu Days’e ücretsiz kayıt olabilir, Kanadalı okullarla bire bir tanışma şansı elde edebilirsiniz. 

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Almayı Unutmayın. 

Yer:

Hilton Istanbul Bosphorus (Hilton/Harbiye)

Tarih:

16 Mart 2019 Cumartesi,

17 Mart 2019 Pazar

Saat:

12:00 – 18:00

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. 

 

 

Canada Edu Days Katılımcı Okullar

Kanada liseleri, dil okulları, kolejler ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Canada Edu Days’e katılmak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

 

University Of Manitoba

1877 yılında eğitim yaşamına başlayan University Of Manitoba, 30.000’i aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Dünya’nın en iyi 250 üniversitesi içinde, Kanada’nın en iyi 10 üniversitesi içinde yer almaktadır. Canada Edu Days’e katılarak bire-bir görüşme şansını elde edin.

 

Fieldstone School

Fieldstone School, 16-17 Martta sizin için Canada Edu Days’de!

 

University Of Canada West

British Columbia eyaletinde yer alan üniversite; Başarılı eğitim programlarını Türkiye’deki öğrencilerle paylaşmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

OTTAWA District School Board

Ottawa District School Board, Kanada-Ottawa’daki devlete ait liselerin kaydını ve kabulünü gerçekleştiren yetkili kurumdur. Sizinle tanışmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

Fulford Academy

 

 

Kanada’nın en iyi liseleri arasında gösterilen Fulford Academy, Türkiye’deki öğrencileriyle Kanada Kayıt Günlerinde buluşuyor. Ekonomik lise programları sunan Fulford Academy ile Canada Edu Days’de tanışma fırsatı sizi bekliyor!

 

Upper Madison College 

Kanada’nın en iyi liseleri arasında yer alan Upper Madison, Kanada’da eğitim fırsatlarını tanıtmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

 

ILAC Language School

Toronto ve Vancouver gibi önemli lokasyonda yer alan ILAC dil okulları, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok program sunuyor.

 

ILSC Dil Okulları

3 farklı lokasyonda hizmet veren ILSC  dil okulları, Toronto, Vancouver ve Montrealde eğitim vermektedir. Yetkililerle bire-bir görüşme yapmak için Canada Edu Days’e katılabilirsiniz.

 

Algonquin College

Kanada’nın en köklü kolejleri arasında yer alan Algonquin College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor. Kanada’nın kalbi Ottawa’da yer alan Algonquin College, eğitim sonrasında yüksek oranda iş yerleşimine sahiptir.

 

Durham College

 Öğrencilerin tercih ettiği kolejler arasında yer alan Durham College, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak, eğitim fırsatlarından bahsetmek için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

College of New Caledonia

British Columbia eyaletinde yer alan College Of New Caledonia, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak için 16-17 Martta İstanbul Harbiye Hilton Otelde!

 

Red River College

20.000’i aşkın öğrencinin eğitim aldığı Red River College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor.

 

Greystone College

 2002 yılında faaliyete geçen ve kurulduğu günden itibaren öğrencilerin en sık tercih ettiği kolejler arasında yer almaktadır. Özellikle işletme ve benzeri bölümlerde ön plana çıkmaktadır.

 

Fanshawe College

Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer alan Fanshawe College, birçok farklı programda öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır. Ekonomik ve başarılı eğitim programlarıyla dikkat çeken Fanshawe College’da eğitim aldığınız süre boyunca birçok farklı avantaja sahip olacaksınız.

 

Humber College

50.000’i aşkın öğrencisiyle eğitim imkanları sunan Humber College, Canada Edu Days’e özel olarak İstanbul’a geliyor!

 

St Lawrence College
1967 yılında kurulan St Lawrence College, birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış, Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer almaktadır.

Toronto School of Management

İşletme ve yöneticilik alanında öğrencilere eğitim programları sunmaktadır. Kendinize değer katmak ve tüm dünya’da geçerli olan bir diploma sahibi olmak için tercih edebilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.