Ace Acumen Academy, DLI numarası O242529990457 olan bir Kanada Kanada akredite öğrenim kurumudur. Ace Acumen Akademi ayrıca resmi bir IELTS sınav merkezidir.

Ace Acumen Akademi, herhangi bir seviyedeki öğrenciler için benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak çok sayıda ESL programı sunar. ESL programımız, IELTS Hazırlık Programımız, EAP ve EBP Programımız var. Öğrenciler, bir Kanada kolejinde / üniversitesinde eğitim için hazırlayacak akademik İngilizce öğrenebilirler; IELTS sınavı için pratik yapmak; Kanada’da çalışma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak iş İngilizcesine odaklanmak; ya da Kanada kültürü ile ilgili talimatlar yoluyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Ace Acumen Academy’de öğrenciler, küçük sınıf boyları ve özel öğretmenlerimiz sayesinde Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma becerilerini geliştireceklerdir. Her dersin odak noktası, öğrencinin kapsamlı İngilizce yeteneklerini geliştirmektir. Mezun olduktan sonra, öğrencilerimiz akademik ve kariyer hedeflerini güvenle takip etmeye hazırdır.

Öğrencilerin hangi dilde eğitim almayı seçtikleri önemli değil, okuma, yazma, dinleme ve konuşma konularında pratik eğitim sağlanacaktır. Her öğrenciye çalışma seviyesine uygun olarak farklı materyaller verilecektir. ESL programımız, Kanada’da bir ortaokul eğitimini sürdürmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir geçiş olarak tasarlanmıştır.

Öğretmenlerimiz uluslararası öğrencilere öğretim konusunda sertifikalı ve tecrübeli. Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi konusunda uzmandırlar ve her öğrencinin geleceğe hazır olduklarından emin olmalarını sağlamaya kendini adamışlardır. Tutku ve sabır sayesinde öğretmenlerimiz kendilerini öğrencilerinin gelişimine adamışlardır.

 

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

özel


İngilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Uluslararası İngilizce Dil Sınavı Sisteminin (IELTS) Değerlendirilmesi için Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce)

Akademik Amaçlı İngilizce Programı; İş Amaçlı İngilizce Programı

Ace Acumen Academy’deki ESL programı, öğrencileri orta öğretim sonrası eğitim hedeflerine hazırlamak için tasarlanmıştır. Program, Kanada’daki bir İngilizce eğitimine giden bir yoldur, böylece öğrenciler herhangi bir kolej veya üniversiteden seçim yapabilir.

Öğrenciler, İngilizce konuşulan bir çevrede yaşama alışmalarına yardımcı olmak için dil becerileri ile birlikte Kanada kültürünün derinlemesine anlaşılmasını sağlar. Öğrencilerimiz ister akademik, ister profesyonel olsun, takip etmeyi seçtikleri her ne olursa olsun, hazır olduklarını bilerek ve hayatta başarılı olmak için ihtiyaç duydukları İngilizce konuşma, yazma, okuma ve iletişim becerilerine sahip olabilirler.