Kanada Kültür Merkezi IELTS sınavına hazırlığa yönelik birebir dersler sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak bir partner bulunması halinde dersler ikili gruplar halinde de yürütülebilmektedir.

Kanada Kültür Merkezi’nde, 10-12 kişilik gruplarla yürütülen genel dil eğitiminin aksine kişinin bireysel dil becerilerinin geliştirilebilmesi için dersler öğretmenler ile birebir olarak gerçekleştirilir. Çok kişilik gruplarda bir öğretmenin tüm öğrencilerle aynı seviyede ilgilenmesi mümkün olamayacağından birebir ders daha verimli bir sonuç getirmektedir. Ayrıca Kanada Kültür Merkezi’nde özel ders için ödeyeceğiniz ücret kalabalık gruplar için ödenen ücretten farklı değildir.

Bir gruptaki katılımcıların dil beceri düzeyinin aynı olması gerekir ve gruplar seviye tespit sınavı sonucunda oluşturulur. Her katılımcı ayrı ayrı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur. Hedef puana göre katılımcıların Intermediate (5-7 puan için) ya da Upper Intermediate (7 ve üzeri puan için) düzeyde olması gereklidir.

Tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız.

Programda kullanılacak materyaller KANADA KÜLTÜR MERKEZİ tarafından katılımcılara ücretsiz temin edilir.