Albert College Kanada Anaokulu

Kanada Anaokulu eğitiminde Kanada’nın en popüler ve rağbet gösterilen eyaleti olan  Ontario’da bulunan Albert koleji kanada anaokulu programlarıyla uluslararası öğrencilere eğitim olanakları sağlamaktadır. Albert Koleji Kanada Anaokulu Ontario  Müfredatını kullanmakta olup Kanada Anaokulu programları içerisinde en etkin olan eğitim programları düzenlemektedir. Albert College kanada anaokulu Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilere, müzik, sanat, okuma-yazma gelişiminde meşgul ve özgüvenlerini geliştirmek için fırsatlar da sunmaktadır.

Kanada Anaokulu Kanada anaokulu
Albert College Kanada Anaokulu

 

Anaokulu yaşında bulunan her çocuk, büyüme ve gelişmesini teşvik ve öğrenme konusundaki meraklarını koruyacak şekilde yetişmesi gerekmektedir. Albert College Kanada anaokulu  programı okuma, yazma, matematik, fen ve teknoloji, sosyal çalışmalar ve sanat keşfetmek için çeşitli fırsatlar sunarak Öğrencilerin sosyal, duygusal ve fiziksel becerilerini güçlendirmek için çalışır.

Buna ek olarak, program günlük Fransız eğitim sistemi  ile de entegre olarak , beden eğitimi ve müzik eğitim programları da birlikte sunmaktadır.. Albert Koleji Kanada Anaokulu nun müzik programı ilkokul öncesi çocukların gelişiminde pozitif bir etki yaratmaktadır.

Kanada anaokulu öğrencileri oyun yoluyla aktif, deneyimsel öğrenme ve dikkatlice planlanmış ve çocuk merkezli günlük faaliyetlerle desteklenmiş kapsamlı, entegre müfredata sahiptir Albert College Kanada anaokulu programı  öğrencilerimizin sevecen bir aile ortamında yeni arkadaşlıklar kurmayı öğrenmesine ek  olarak çocukların dil ve iletişim becerilerinin ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 

Kanada Anaokulu sınıfı
Kanada Anaokulu sınıfı

 

Albert College Kanada Anaokulu 2,5 ila 5 yaş arası çocuklar için  Kindergarten (ANA OKULU ) programı sunmaktadır. Albert College Kanada anaokulu Ontario eyaletinin Belleville şehrinde  28 Highland Caddesi’nde bulunmakta olup Toronto’ya yaklaşık araba ile 45 dakika mesafededir..

Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak için Albert Koleji ile düzenlediğimiz Kanada anaokulu programına Kanada Kültür Merkezi ile başvurabilirsiniz.

Kanada Anaokulu Albert College
Kanada Anaokulu Albert College

Kanada anaokulu başvurusu için Merkezimiz danışmanlık hizmeti vermekte olup vize danışmanlık işlemleri dahil başvurular ücretsizdir.