Kanada Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar ?

“Kanada vizesi ne kadar sürede çıkar ?” sorusu, vize başvurusu gerçekleştirecek kişilerin aklında yer almaktadır. Vize başvuruları birçok farklı kategoride gerçekleştirilebilir, süreler başvuru kategorilerine ve başvurunuza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

“Kanada vizesi ne kadar sürede çıkar ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı.

  Aslına bakarsanız bu soruya net bir yanıt vermek maalesef mümkün değildir. Çünkü Kanada vizesinin sonuçlanma süresini etkileyen faktörler vardır. Başvurulan dönem, konsolosluğun yoğunluğu ve birçok faktör daha vize talebinin sonuçlanma süresini etkilemektedir.

Ancak “Kanada vizesi ne kadar sürede çıkar ?” sorusuna ortalama bir yanı vermek gerekirse; 2-4 hafta aralığında sonuçlanacağını söyleyebiliriz.

kanada dil okulları

Kanada Vizesi Almak Zor Mu ?

İnternetten, çevreden ve birçok mecradan daha Kanada vizesi almanın zor olduğuna dair söylentilere şahit olabilirsiniz.  Ancak Kanada vizesi almanın zor olduğuna dair duyacağınız birçok şeyin dedikodudan öteye gitmediğini belirtmek isteriz.

Olumlu yanıt almanın en önemli adımı eksiksiz ve hatasız başvuru gerçekleştirmek, Kanda devletinin belirttiği özelliklerde başvuru yapılması gerekir.  Bu şartlar altında Kanada vizesi almak işten bile değil.

Kanada Kültür Merkeziuzman kadrosu ve alanında uzman danışmanlarla birlikte Kanada vizesi başvurularını eksiksiz ve hatasız olarak gerçekleştirme, konsolosluğun istediği düzende sunmaktadır.

Kanada vize başvurunuzu, Kanada Kültür Merkezi ile kolaylıkla gerçekleştirin.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*