Kanada Vizesi Başvuru

Kanada’ya Vize Başvurusu eksiksiz olarak KANADA KÜLTÜR MERKEZİ ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında GÜVENLE yapılmaktadır !!!

Kanada’ya Vize işlemleri ve Kanada Vizesi Başvuru Formunun doldurulması ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların, bir çok prosedürünü en baştan öğrenmek, ve bunları tamamlamak bayağı bir zahmet gerektirmektedir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yoksa, yanlış yapma ve kendinizi tekrarlama ihtimaliniz de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman olarak faaliyette bulunan Kanada Kültür Merkezini kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Vize danışmanlık hizmetimiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kanada Vizesi

Sizlere kanada vize başvurusu hizmetimizle yardımcı olmak bizi memnun edecektir.

Kanada Vizesi Başvurunuz merkezimizde güvenle yapılır.

Kanada Vizesi, Kanada vize başvurusu

NOT:
Kanada’ya Vize Başvurusu , Kanada Kültür Merkezi ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında ANKARA’ya gitmenize gerek kalmadan merkezimizde Türkiye’nin bütün şehirlerine yönelik yapılmaktadır. Kanada Konsolosluğu İstanbul şubesi sadece Kanada Vatandaşı olan kişilere hizmet vermektedir.
Kanada Elçiliği kanada vize başvurusu yapılırken dikkat ettiği en önemli durumlardan biri bütün Türkçe olan evrakların İngilizce olarak hazırlanmış olunması göz önünde bulundurmasıdır. Kanada Vize Başvurunuzu bizimle yaptığınız taktirde Bütün tercüme edilmesi gereken evraklar ( İngilizce ve Fransızca) Kanada Kültür merkezimizde ücretsiz olarak yapılacaktır.
Unutmayın Kanada vize başvurusu yapmak uzmanlık gerektirmektedir. Kanada vizesi ve kanada vize başvurusu alanlarında yıllardır kanada kültür merkezi olarak profesyonel olarak vize danışmanlığı kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Sizde vize başvurunuzu sorunsuz olarak yapmak istiyorsanız bizimle Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Vizesi, Çalışma yada Ziyaretçi Vizesi (Kanada Turist Vizesi) işlemleri için randevu almanız gerekmektedir.

kanada vizesi

Kanada Vize başvurusu ve RANDEVU İÇİN
Kanada Kültür Merkezi nin Vize Sekreterliği ile iletişime geçiniz
info@kanadakulturmerkezi.com

Kanadaya Açılan pencereniz. Kanada Kültür Merkezi – 0212 252 90 35-36 nolu telefonlardan da bizimle daima iletşime geçebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*