Kanada’ya Vize Başvurusu eksiksiz olarak KANADA KÜLTÜR MERKEZİ ile Kanada KONSOLOSLUĞU arasında GÜVENLE yapılmaktadır !!!

Kanada’ya Vize işlemleri ve Kanada Vizesi BaşvuruFormunun doldurulması ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların, bir çok prosedürünü en baştan öğrenmek, ve bunları tamamlamak bayağı bir zahmet gerektirmektedir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yoksa, yanlış yapma ve kendinizi tekrarlama ihtimaliniz de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman olarak faaliyette bulunan Kanada Kültür Merkezini kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Vize danışmanlık hizmetimiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere vize başvuru hizmetimizle yardımcı olmak bizi memnun edecektir.

 NOT:

Kanada’ya Vize Başvurusu , Kanada Kültür Merkezi ileKanada KONSOLOSLUĞU arasında ANKARA’ya gitmenize gerek kalmadan merkezimizde Türkiye’nin bütün şehirlerine yönelik yapılmaktadır. Kanada Konsolosluğu İstanbul şubesi sadece Kanada Vatandaşı olan kişilere hizmet vermektedir.

Vize Başvurunuzu bizimle yaptığınız taktirde Bütün tercüme edilmesi gereken evraklar ( İngilizce ve Fransızca) merkezimizde ücretsiz olarak yapılacaktır.

Kanada Öğrenci Vizesi, Kanada Göçmenlik Vizesi, Çalışma yada Ziyaretçi Vizesi (Turist Vizesi) işlemleri için randevu almanız gerekmektedir.

RANDEVU İÇİN

Vize Sekreterliğimiz ile iletişime geçiniz

info@kanadakulturmerkezi.com

Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla: