Kanada Göçmen Alımı

Kanada,Rusya’dan sonra dünyanın en büyük ikinci ülkesidir. Buna karşın yaşayan insan sayısı 30.000.000 civarındadır. Her meslekten çalışana ve göçmene ihtiyaç duyulmaktadır.Kanada göçmen alımı devam etmektedir. Kanada yer altı toprakları zengin ülkelerdendir. Bu yüzden sürekli olarak nitelikle işçi alınmaktadır. 2015 senesinde 285.000 göçmen kabul eden Kanada her sene göçmen alımları yapmaktadır.

Göçmenlik başvurularının bir çoğu yapılan hatalardan dolayı onay almamaktadır. Hizmet alacağınız kurumu dikkatli seçmelisiniz. Çok fazla dolandırıcı var, bu yüzden kurumu araştırmalısınız. Hayal tacirlerine karşı dikkatli olun. Kanada göçmen alımlarında dikkat ettiği faktörler vardır;

  • Dil bilgisi
  • İş deneyimi
  • Yaşı

Bu 3 faktör önemli role sahiptir. Kanada göçmen alımı programlarına katılan, öncesinde Kanada da yaşayan insanlar daha avantajlıdır.

Kanada’ya irtica etmeyi düşünmeyin, orada çalışamazsınız veya sosyal güvenlik sahibi olamazsınız.

Sizlerde Kanada Kültür Merkezi güvencesiyle Kanada göçmen alımı hakkında bilgi almak isterseniz merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Kanada göçmenlik alımı için Kanada Konsolosluğu sitesini takip edebilirsiniz.