Kanada Asgari Ücret – Güncel *

Kanada Göçmenlik 2016

Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında yer alan Kanada , vatandaşlarına ve göçmenlere rahat bir yaşam sunmayı hedefliyor.  Eğitimdeki kalitesi ve yok denebilecek kadar düşük suç oranlarıyla çocuklarımız ve sevdiklerimiz için endişelenmemize gerek kalmıyor. Tabir-i caizse gözümüz arkada kalmıyor.  Merkezimize bir çok soru gelmekle beraber , en çok gelen sorulardan biriside ” Kanada asgari ücret ne kadar ? ” sorusudur. Kanada asgari ücretleri eyaletlere ve şehirlere göre değişse bile çok ufak azalmalar veya artmalar gözlemlenmektedir.

Kanada Eğitim Günleri Başlıyor! 

17-18 Ekim 2020

 Harbiye/HILTON Otel’de!

Kayıt Olmak İçin:

Buraya Tıklayın!

Kanada Asgari Ücret Ne Kadar ?

Ücretler günlükten öte saatlik olarak hesaplanmaktadır. Kanada askeri ücret , daha doğrusu asgari saatlik ücret 11 CAD’dırGarsonluk gibi meslekler genellikle saatlik 11 CAD (Kanada Doları) ile sınırlandırılmaktadır.
Kanada’da nasıl iş bulabileceğinizi bilmiyorsanız; Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz.

Kanada’da hangi ücretle , hangi konumda çalışırsanız çalışın alt üst ilişkisinin olmadığına şahit olacaksınız. Bir iş çıkışında yöneticinizle birlikte yemek yediğinize şahit olursanız hiç şaşırmayın.

” Kanada asgari ücret ne kadar ? ” sorusunu sizler için yanıtladık. Aklınızdaki diğer sorulara merkezimizle iletişime geçerek yanıt bulabilirsiniz.

Eğitim, Vize ve Göçmenlik Hakkında Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarından  Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Kanada Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin Yan Taraftaki Kelimeye Tıklayabilirsiniz. – Kanada Dil Okulları
Kanada Vizesi Hakkında Bilgi Almak İçin Yan Taraftaki Kelimeye Tıklayabilirsiniz. – Kanada Vizesi
Kanada Üniversiteleri Hakkında Bilgi Almak İçin Yan Taraftaki Kelimeye Tıklayabilirsiniz. Kanada Üniversiteleri

İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Yan Taraftaki Kelimeye Tıklayabilirsiniz. – Özel Ders İngilizce Fransızca

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*