Toronto’da bulunun George Brown College Kanada , ülkenin en büyük kolejlerinden birisidir. George Brown College Kanada ,öğrencilerine  Diploma, Sertifika, Lisans ve Yüksek Lisans ve İngilizce eğitimi vermektedir.  Okul Kanada’nın en iyi kolejlerinden birisidir.

George Brown College Kanada  – Dil Eğitimi

Okulda yalnızca yoğun İngilizce programı bulunmaktadır.Bu programda  İngilizce eğitimi şu şekildedir; 8-9 hafta süren programlarda İngilizce bilginize göre alacağınız yoğunluk seviyesi değişmektedir. Yarım zamanlı ve tam zamanlı programlar mevcuttur.Bu programlar sayesinde akademik İngilizceye sahip olabilirsiniz.

Diploma ve Sertifika programları 1, 2 ya da 3 akademik yıl (Eylül’den Nisana) sürelidir. Çoğu program Eylül ve Ocak aylarında  başlar. Erken başvuru yapmanız sizler için avantajdır.

Lisansüstü Programlar üniversite mezunu öğrencilere sunulur.George Brown College Kanada bu programları meslek dalında uzmanlaşmak isteyen öğrencilere  sunulan  8 ya da 12 aylık programlardır.

George Brown College Kanada Başvuru Şartları

– Orta dereceli veya eşdeğeri bir okuldan mezun olmuş olmak (bir lisansüstü programına başvuranlar için bir üniversite veya yüksekokuldan mezun olmuş olmak).

– Kayıt zamanında 18 yaş veya üzerinde olmak. 18 yaşının altındaysanız, vesayet belgeleri ibraz etmelisiniz.

– 65 $’lık başvuru ücretini ödemek.

– İngilizce yeterlik belgesi.
George Brown College Kanada ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.