College of New CALEDONIA

CNC 70’den fazla program sunmaktadır. Bazıları bölgeye özgüdür, diğerleri ise birden fazla kampüste veya çevrimiçi ortamda sunulmaktadır. Yeni Kaledonya Koleji, Prince George, Burns Gölü, Fort St. James, Mackenzie, Quesnel ve Vanderhoof’taki altı kampüsten faaliyet gösteriyor. CNC öğrencileri, BC, Alberta ve diğer yerlerdeki 10 üniversiteyle 15 anlaşmanın avantajlarından yararlanarak, lisans programlarının üçüncü yılına kolayca geçiş yapmalarını sağlar. Verilen sertifikalar sertifikaları, diplomaları, ileri düzey diplomaları, önlisans derecelerini, vakıf programları ve çıraklık. Yükseltme ve Sürekli Eğitim de öğrenciler için birçok seçenek arasındadır.

Prince George ve Quesnel kampüslerinde iki yeni esnaf ve teknoloji merkezi inşa etti. CNC kaynakçılar, teknisyenler, değirmenciler, marangozlar, elektrikçiler, su tesisatçıları, ağır iş teknisyenleri, oto kaportacıları, güç mühendisleri, profesyonel aşçı ve daha fazlası için Kırmızı Mühür esnaf eğitim sağlar. CNC ayrıca öğrenciler için akademik, kültürel, duygusal ve toplumsal destek sağlayan bir Aborjin Kaynak Merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. CNC kaynakçılar, teknisyenler, değirmenciler, marangozlar, elektrikçiler, su tesisatçıları, ağır iş teknisyenleri, oto kaportacıları, güç mühendisleri, profesyonel aşçı ve daha fazlası için Kırmızı Mühür esnaf eğitim sağlar. CNC ayrıca öğrenciler için akademik, kültürel, duygusal ve toplumsal destek sağlayan bir Aborjin Kaynak Merkezine de ev sahipliği yapmaktadır.

CNC kaynakçılar, teknisyenler, değirmenciler, marangozlar, elektrikçiler, su tesisatçıları, ağır iş teknisyenleri, oto kaportacıları, güç mühendisleri, profesyonel aşçı ve daha fazlası için Kırmızı Mühür esnaf eğitim sağlar. CNC ayrıca öğrenciler için akademik, kültürel, duygusal ve toplumsal destek sağlayan bir Aborjin Kaynak Merkezine de ev sahipliği yapmaktadır.

En İyi Kanada Kolejleri Hangileridir ?

Popüler Programlarımız

  • Uygulamalı araştırma
  • Sağlık Bilimleri ve İnsan Hizmetleri
  • Ticaret ve Teknolojiler
  • SUSCA – Üniversite Çalışmaları ve Kariyer Erişimi Okulu
  • Akademik Yükseltme

Uzmanlık Alanlarımız

  • NRET / Ormancılık
  • Bahçıvanlık teknolojisi / inovasyon
  • Güç Mühendisliği / Gazlaştırma
  • Teknoloji prototipleme / geliştirme

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!

 Bakmakta Fayda Var:

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*